Za spolupráci děkujeme
Město Jablonec nad Nisou
Nadace Škola hrou
Centrum Generace
MC Jablíčko
Děkujeme společnosti ROSSMANN za hygienické potřeby.
ROSSMANN POMÁHÁ
Síť pro rodinu
Kontaktní údaje
Centrum Generace Jablonec z.s.
Spolkový dům Jablonec n/N
Emílie Floriánové 8
Jablonec nad Nisou
466 01
Email:

Mobil:
733508417

Počítadlo návštěv
Online:
1

Dnes návštěv:
8

Celkem návštěv:
90851

O nás

Občanské sdružení Centrum Generace Jablonec bylo založeno 1.6.2011 od 1.1. 2014 jsme podle Nového občanského zákoníku spolek. Jsme komunitní centrum - nezisková organizace s více oblastmi působení, např. přírodní klub funguje na principech mateřských center, jsme čleme střešní organizace Síť pro rodinu z.s. (dříve Síť mateřských center). Významnou aktivitou je pěvecký soubor Generace Gospel Choir, který nabízí nejen možnost zazpívat si, ale také má velký význam pro naše členy v oblasti zapojení sebe a většinou celé rodiny do komunitního života.

Rodinám s dětmi z Jablonce nad Nisou a blízkého okolí nabízíme prostor pro sdílení, uvolnění od příliš rychlého životního rytmu, který přeměňujeme mimo jiné v rytmus Gospelový. Během 2 let jsme vytvořili 30 členný gospelový soubor, který dělá radost nejen nám samotným, ale i široké veřejnosti. Zpíváme pro radost a ze srdce :-)

Naše aktivity probíhají z velké části v Jablíčku - centru pro rodinu, z.s. a ve Všeni u Turnova - RC, se kterými velmi úzce spolupracujeme stejně jako s Církví Adventistů sedmého dne z Jablonce n/N. Věnujeme se charitativním činnostem, preventivním programům pro rodiče s dětmi i pro školáky.

Pracujeme na křesťanských základech, snažíme se vnášet do naší práce pro kohokoliv možnost duchovní podpory. Sami cítíme, že to, co děláme, je jenom kapka v oceánu, ale je to potřebná kapka, bez toho by oceán, nebyl oceánem (Matka Tereza).

Kontakty

Členové rady: 

Předsedkyně spolku: Lenka Ackermannová mobil: 733 508 417

Mgr. Petr Činčala

Lucie Trubačová 

Soubory

názevvelikostpopistyp
Výroční zpráva CGJ 20151.81 MB
pdf
Výroční zpráva CGJ 20141.19 MB
pdf

Copyright © 2011 Fusek - Design
Autoři stránek nenesou žádnou odpovědnost za náplň stránek a její stylistické zpracování.